Lezecké kroužky Gutovka jaro 2024

Kroužky lezení pro děti na Gutovce začnou nejspíš od pondělí 22. dubna 29. dubna 2024 6. května 2024 (a záleží na počasí).

Kroužky budou v pracovní dny odpoledne s výjimkou státních svátků v čase 15:30-16:45 (mladší děti) a 17:00-18:30 (starší). Některé dny nebudu přítomen, je to uvedené v tabulce.

Mladší děti 6 až 10 let: délka 75 minut, z toho 60 minut lezení. Max. 4 děti na instruktora.

Starší děti 11 až 18 let: délka 90 minut. Max. 4 děti na instruktora.

15:30 – 16:45/17:0017:00 – 18:30 Termíny:
Úterýobsazeno (Maty, Miky, Maty, Damča)

obsazeno (Filip, Max, David B, Matěj)
obsazeno (Kája A, Vilma, Bára, Matylda)

obsazeno (Maky, Walda, Tonda, Lada)
7.5., 14.5., 21.5., 4.6., 11.6., 18.6., 25.6.
Čtvrtekobsazeno (Kája H, Vojta, David M, Tonda)obsazeno (Matouš, Adam, Nela, Ema)

druhou skupinu 4 místa – otevřeme při alespoň 2 zájemcích (jeden zájemce by byl)
9.5., 16.5., 13.6., 20.6., 27.6.
Pátekobsazeno (Jul)volno 4 místa10.5., 17.5., 14.6., 21.6., 28.6.

V případě špatného počasí (déšť, mokro z předchozího deště) se kroužek ruší.

Letos bude změna ohledně platby: platit se bude celé období květen-červen na začátku najednou. Za zrušené lekce a včas omluvené nepřítomnosti se bude vracet.

Cena 350 Kč/lekci zahrnuje vstupné, zapůjčení vybavení a práci instruktora.

Kdo ještě nechodil na kroužky v minulosti, důrazně doporučujeme zkušební lekci.

Cílem kroužků je učit děti lezení a chtěli bychom je posouvat dále. Na kroužcích se děti vzájemně jistí ve dvojicích. Předpokládá se jistá samostatnost a schopnost komunikace s instruktorem a dětmi ve skupině. Pokud má někdo strach z výšky nebo jiné obavy, doporučujeme individuální lekci, rádi se budeme dětem jednotlivě věnovat. Když se totiž někdo zasekne na kroužku, ovlivňuje to pak lezení parťáka z dvojice (nezaleze si) i sousední dvojice na kroužku a to není úplně fér. V minulosti jsme dostávali kritiku od některých rodičů, že si jejich děti kroužek neužili. Prosíme, hodně zvažte, zda chcete kroužek nebo individuální lekce.

Nejbližší zkušební lekce a možnost si vyzkoušet lezení ještě před přihláškou do kroužku je v sobotu 4. 5. 2024 a v neděli 5. 5. 2024. Poplatek zahrnuje vstupné, půjčení materiálu a vyzkoušení lezení s instruktorem v rámci kapacity zkušební lekce: 300 Kč za půlhodiny nebo 600 Kč za hodinu – to je vyhrazený čas pro jednoho účastníka. Když budou dva účastníci najednou, cena se rozdělí mezi dva účastníky.

Na zkušební lekci se dá přihlásit online v kalendáři až dole – vyberte „Ochutnávka lezení“.

Instruktorsky povede kroužky zatím pouze moje maličkost. Libor není časově k dispozici, taktéž další instruktoři nejsou zatím k dispozici. Sháníme instruktory lezení pro výpomoc na kroužcích.

Kromě odpoledních kroužků je možné se domlouvat na víkendové lekce a hodně to doporučuji. Víkendy, zvláště dopoledne, jsou výrazně lepší než pracovní dny odpoledne co se týče návštěvnosti stěny. V pracovní dny odpoledne bývá na stěně za hezkého počasí velký počet návštěvníků a jsme tak hodně omezeni, kde děti můžou lézt. Zároveň je hůře slyšet komunikace mezi dětmi a instruktorem, protože je větší hluk. Ze zkušenosti víme, že nedělní dopoledne je výrazně klidnější.

Formulář pro přihlášení na kroužky  Můžeme si psát přes whatsapp?


  Chodil/a už dříve na kroužky na Gutovku?
  Umí jistit (už jistil/a)?
  Úplný začátečník?

  Po odeslání přihlášky se budu snažit umístit děti do konkrétních kroužků, aby mohly fungovat ve dvojicích podle hmotnosti a zkušeností. Ozvu se vám.

  Kromě kroužků nabízíme na Gutovce klasické jednohodinové ochutnávky lezení pro začátečníky a také individuální tréninky opět s možností objednat online v kalendáři. Kromě Gutovky můžete využít mé nabídky lezení s instruktorem na vnitřní umělé stěně v Letňanech a na boulderovce v Karlíně – více informací a možnost rezervace zde.

  Pro přihlášení na zkušební lekci = vyberte „Ochutnávku lezení“ v kalendáři:

  Vyberte akci v kalendáři:
  .

  V případě dotazů napište e-mail na