Lezení pro začátečníky na umělé stěně

Nabízím lekce lezení pro začátečníky i pokročilé. Funguju od dubna do října na venkovní stěně Gutovka (jen za hezkého počasí) a celoročně na umělé lezecké stěně (indoor) na těchto místech:

  • lezecká stěna Jungle Letňany na adrese Veselská 699, jungleletnany.cz (lano i boulder)
  • lezecké centrum Smíchoff na Smíchově v ulici Křížová 6, smichoff.cz (lano i boulder)
  • boulderingová stěna Hudy Karlín na adrese Křižíkova 684/91a, www.hudysteny.cz/boulderkarlin/ (pouze boulder)

Na těchto vnitřních stěnách se leze celoročně nezávisle na počasí. Nabídka možností na indoor stěnách je rozsáhlá, že se tam dá strávit klidně i celý den.

Co vám můžu nabídnout?

Jako instruktor se vám můžu věnovat po celou dobu, na kterou se domluvíme, a stejně jako na Gutovce vás budu učit lézt, jistit, případně další metodické postupy podle toho, co budete chtít. Každému se snažím přizpůsobit lekce podle úrovně, ve které se lezec nachází: naučím úplné základy začátečníky, pomůžu oprášit vědomosti tomu, kdo kdysi lezl, vysvětlím jak jistit děti a partnery, pomůžu se posunout v úrovni lezení.

Pokud půjdete na umělou stěnu poprvé, snažím se vždy v první lekci vysvětlit, jak lezení na umělé stěně funguje a jak se které věci dají využít (přednatažená top-rope lana, samonavijáky, boulder). Doporučuji úvodní lekci minimálně o délce 90 minut nebo delší. Na stěně pak můžete zůstat déle a pokračovat samostatně v lezení (což třeba na Gutovce není vzhledem k vybavení obvykle možné).

Jaké jsou ceny?

Za instruktorskou práci je cena 400 Kč za hodinu.

Kromě toho je na stěnu potřeba zaplatit vstup podle podmínek konkrétní stěny. Plus půjčení potřebného vybavení, což jsou lezečky (boty) a také sedák (úvazek). Sedák (úvazek) v omezeném množství můžu zapůjčit a není potřeba půjčovat a platit.

V Jungli Letňany je vstupné 230 Kč pro dospělé a 150 pro děti nezávisle na denní době.

Na Smíchoff je vstupné řádově 180-300 Kč pro dospělé a 120-180 Kč za děti. Cena je různá podle okamžiku dne. Víkendy jsou aktuálně za 200 Kč muži, 190 Kč ženy, 120-180 Kč děti.

Hudy Boulder v Karlíně stojí podle denní doby 220-280 Kč pro dospělé a 180 Kč pro děti, v pracovní dny je cena navíc omezená na 3 hodiny.

Půjčovné stojí kolem 30-60 Kč za položku.

Na všech stěnách je v pravidlech, že platí každá osoba vstupující do haly, i nelezoucí doprovod. V praxi však vidíme, že obvykle doprovod, který nesportuje, jen kouká a třeba fotí, neplatí.

Praktické informace: na všech halách jsou k dispozici šatny a zamykací skříňky, toalety a sprchy. Při prvním vstupu je potřeba udělat registraci každé osoby – vkládá se do počítače u recepce a tím se odsouhlasuje provozní řád. Po registraci pro další návštěvy dostanete na Smíchoffě papírovou identifikační kartičku, v Jungli Letňany je to identifikační čip s obrázkem zvířete (platí se asi 30 Kč) a na Hudy v Karlíně také čip (trvalá záloha 120 Kč). Doporučuji s sebou teplou mikinu pro případ, že bude v hale chladno. Doporučuji žabky, pantofle apod. pro chození uvnitř haly.

V případě jakýchkoliv otázek se prosím zeptejte.

Níže je kalendář, kdy vidíte, ve kterých dnech můžu být k dispozici. Volný počet znamená, kolik osob se může přihlásit na danou lekci. Většinou je kapacita 1, tedy lekce je čistě soukromá pro jednoho objednatele – ale lekce se může zúčastnit libovolný počet účastníků – dvě děti, dvě tři děti a jeden dospělý nebo jednom dvě dospělé osoby a podobně. Pokud je kapacita dané akce větší než 1, je to třeba kroužek, příměšťák, výlet do skal apod. nebo mám k dispozici další kolegy instruktory. Hodinová sazba za instruktorskou činnost je 400 Kč a počítá se podle skutečného času.

Stačí udělat rezervaci termínu online a ozvu se vám zpět. Nebo pište přes WhatsApp na 777 236 505 nebo pošlete SMS na číslo 773 600 783. Volat můžete také, ale při lezení dost často telefon zvednout nemůžu, případně zavolám zpět.

Vyberte akci v kalendáři:
.

V případě dotazů napište e-mail na