Lezení pro začátečníky na umělé stěně

Nabízím lekce lezení pro začátečníky i pokročilé. Funguju na venkovní stěně Gutovka (jen za hezkého počasí) a celoročně na umělé lezecké stěně (indoor) na dvou místech:

  • lezecké centrum Smíchoff na Smíchově v ulici Křížová 6, smichoff.cz

Na obou vnitřních stěnách se leze celoročně nezávisle na počasí. Nabídka možností na obou místech je rozsáhlá, že se tam dá strávit klidně i celý den.

Co vám můžu nabídnout?

Jako instruktor se vám můžu věnovat po celou dobu, na kterou se domluvíme, a stejně jako na Gutovce vás budu učit lézt, jistit, případně další metodické postupy podle toho, co budete chtít. Každému se snažím přizpůsobit lekce podle úrovně, ve které se lezec nachází: naučím úplné základy začátečníky, pomůžu oprášit vědomosti tomu, kdo kdysi lezl, vysvětlím jak jistit děti a partnery, pomůžu se posunout v úrovni lezení.

Pokud půjdete na umělou stěnu poprvé, snažím se vždy v první lekci vysvětlit, jak lezení na umělé stěně funguje a jak se které věci dají využít (přednatažená top-rope lana, samonavijáky, boulder). Doporučuji úvodní lekci o délce 90 minut nebo delší. Na stěně pak můžete zůstat déle a pokračovat samostatně v lezení (což třeba na Gutovce nebylo vzhledem k vybavení obvykle možné).

Jaké jsou ceny?

Za instruktorskou práci je cena 400 Kč za hodinu.

Na stěnu je potřeba zaplatit vstup, který platí na celý den. Plus půjčení potřebného vybavení, což jsou lezečky (boty) a také sedák (úvazek).

Na Smíchoff je vstupné řádově 160-240 Kč pro dospělé a 60-140 Kč za děti. Cena je různá podle okamžiku dne. Víkendy jsou aktuálně za 190 Kč muži, 180 Kč ženy, 100 Kč děti.

V Jungli Letňany je vstupné 200 Kč pro dospělé a 150 pro děti nezávisle na denní době.

Půjčovné stojí kolem 50-60 Kč za položku.

Na obou stěnách je v pravidlech, že platí každá osoba vstupující do haly, i nelezoucí doprovod. V praxi však vidíme, že obvykle doprovod, který nesportuje, jen kouká a fotí, neplatí.

Praktické informace: na všech halách jsou k dispozici šatny a zamykací skříňky, toalety a sprchy. Při prvním vstupu je potřeba udělat registraci každé osoby – vkládá se do počítače u recepce a tím se odsouhlasuje provozní řád. Po registraci pro další návštěvy dostanete na Smíchoffě papírovou identifikační kartičku, v Jungli je to identifikační čip s obrázkem zvířete (platí se asi 30 Kč). Doporučuji s sebou teplou mikinu pro případ, že bude v hale chladno. Doporučuji žabky, pantofle apod. pro chození uvnitř haly.

V případě jakýchkoliv otázek se prosím zeptejte.

Níže je kalendář, kdy vidíte, ve kterých dnech můžu být k dispozici. Stačí udělat rezervaci termínu online a ozvu se vám zpět. Nebo pošlete SMS na číslo 773 600 783 nebo SMS/Whatsapp na číslo 777 236 505. Volat můžete také, ale při lezení dost často telefon zvednout nemůžu, případně zavolám zpět.

Vyberte akci v kalendáři:
.

V případě dotazů napište e-mail na