Gutovka – lezení pro začátečníky

Na Gutovce na lezecké stěně probíhají dětské kroužky v úterý, ve středu a ve čtvrtek odpoledne. Pro přihlašování na pravidelné kroužky kontaktuje pana Libora Břicháčka na telefonu 728 103 310.

Pokud máte zájem o jednorázovou ochutnávku lezení, ať už pro děti nebo i pro dospělé, můžete využít služeb instruktora ve volných časech podle kalendáře níže. Stačí udělat rezervaci termínu a instruktor se vám ozve zpět. Vyzkoušet lezení si může skutečně každý, ať už malý nebo velký. Hodina bude přizpůsobena podle zájmu a schopností: můžete být úplný začátečník, který to chce zkusit poprvé, nebo můžete již mít nějaké zkušenosti. S sebou potřebujete jen sportovní oblečení a chuť lezení vyzkoušet. Ostatní vybavení je k dispozici k zapůjčení: sedací úvazek (sedák), lezečky (boty na lezení) a helma.

Cena je 600 Kč za hodinu a zahrnuje vstupné na stěnu, půjčení vybavení a práci instruktora. Cena je za hodinu bez ohledu na počet účastníků: pokud budete 2 lezci, každý zaplatí polovinu ze 600 Kč. Výjimečně lze domluvit i 30 minut (cena 350 Kč), ale vzhledem k režii při oblékání sedáku, vyzkoušení bot a základní instruktáži, se vlastního lezení moc nestihne. Při pravidelných opakovaných hodinách je cena nižší a závislá na dalších parametrech.

Vyberte akci v kalendáři:

V případě dotazů napište e-mail na lezenimebavi (zavináč) gmail.com