Gutovka – lezení pro začátečníky

Lezení na venkovní stěně na Gutovce u metra Strašnická je možné pouze za dobrého počasí. Jako alternativu při špatném počasí nabízím možnost lezení pro začátečníky na umělé stěně uvnitř a to na dvou místech: Smíchov a Letňany. Více informací na samostatné stránce.

Dětské kroužky na Gutovce v roce 2023 běží od dubna do června a od září do konce října. Více na samostatné stránce, pro přihlašování kontaktujte Libora Břicháčka.

Ochutnávka lezení na Gutovce

Nabízíme ochutnávku lezení, ať už pro děti nebo i pro dospělé. Jedná se o lezení s instruktorem. Vyzkoušet lezení si může skutečně každý, ať už malý nebo velký. Hodina bude přizpůsobena podle zájmu a schopností: můžete být úplný začátečník, který to chce zkusit poprvé, nebo můžete již mít nějaké zkušenosti. S sebou potřebujete jen sportovní oblečení a chuť lezení vyzkoušet. Ostatní vybavení je k dispozici k zapůjčení: sedací úvazek (sedák), lezečky (boty na lezení) a helma.

Cena je (od roku 2023) 700 Kč za hodinu a zahrnuje vstupné na stěnu, půjčení potřebného vybavení a práci instruktora. Cena je za hodinu bez ohledu na počet účastníků: pokud budete 2 lezci, každý zaplatí polovinu ze 700 Kč. Zúčastnit ochutnávky se může kdokoliv: 1 dítě, více dětí, kombinace dětí a dospělých… Výjimečně lze domluvit kratší délku 30 minut v ceně 400 Kč, ale vzhledem k režii při oblékání vybavení (sedák, vyzkoušení bot) a základní instruktáži, se vlastního lezení moc nestihne.

Níže je kalendář, kdy vidíte, ve kterých dnech můžu být na Gutovce k dispozici. V kalendáři najdete i mé další nabídky lezení. Stačí udělat rezervaci termínu online a ozvu se Vám zpět. Nebo pošlete SMS na číslo 773 600 783 nebo SMS/Whatsapp na číslo 777 236 505. Volat můžete také, ale při lezení dost často telefon zvednout nemůžu.

Pravidelné lekce a tréninky

Při pravidelných a opakovaných hodinách je cena závislá na dalších parametrech podle domluvy. Základní sazba za mou instruktorskou práci je 400 Kč za hodinu.

Nabídku lezení na Gutovce vypisuji obvykle jen při hodně dobré předpovědi počasí a zpravidla jen pár dní předem. Pokud v kalendáři zrovna není žádný termín, zkuste se sem na stránky vrátit za pár dní znovu, často rozvrh aktualizuji.

Vyberte akci v kalendáři:

V případě dotazů napište e-mail na