Gutovka – lezení pro začátečníky

Lezení pro začátečníky na venkovní stěně na Gutovce od listopadu 2022 nenabízíme, protože jednak pro začátečníky není chladné počasí komfortní, dost často lezení překazí (neplánovaně a nečekaně) přeháňky a odpoledne se hodně brzy stmívá. Proto jako alternativu nabízím možnost lezení pro začátečníky na umělé stěně uvnitř a to na dvou místech: Smíchov a Letňany. Více informací na samostatné stránce.

Dětské kroužky na Gutovce v roce 2023 začnou v dubnu a zhruba měsíc před tím budou bližší informace.

Dětské kroužky 2022

Pro září+říjen 2022 přidáváme kapacitu v úterý. Všechny dny máme kroužky naplněné a převis zájemců nad našimi možnostmi. Dětské kroužky probíhají na Gutovce v úterý, ve středu a ve čtvrtek odpoledne v čase 16:30-18:00 v období od dubna do června a od září do konce října. Pro přihlašování na pravidelné kroužky kontaktujte pana Libora Břicháčka na telefonu 728 103 310.

Ochutnávka lezení

Nabízíme ochutnávku lezení, ať už pro děti nebo i pro dospělé. Jedná se o lezení s instruktorem. Vyzkoušet lezení si může skutečně každý, ať už malý nebo velký. Hodina bude přizpůsobena podle zájmu a schopností: můžete být úplný začátečník, který to chce zkusit poprvé, nebo můžete již mít nějaké zkušenosti. S sebou potřebujete jen sportovní oblečení a chuť lezení vyzkoušet. Ostatní vybavení je k dispozici k zapůjčení: sedací úvazek (sedák), lezečky (boty na lezení) a helma.

Cena je 600 Kč za hodinu a zahrnuje vstupné na stěnu, půjčení potřebného vybavení a práci instruktora. Cena je za hodinu bez ohledu na počet účastníků: pokud budete 2 lezci, každý zaplatí polovinu ze 600 Kč. Zúčastnit ochutnávky se může kdokoliv: 1 dítě, více dětí, kombinace dětí a dospělých… Výjimečně lze domluvit kratší délku 30 minut v ceně 350 Kč, ale vzhledem k režii při oblékání vybavení (sedák, vyzkoušení bot) a základní instruktáži, se vlastního lezení moc nestihne.

Níže je kalendář, kdy vidíte, ve kterých dnech můžu být na Gutovce k dispozici. V kalendáři najdete i mé další nabídky lezení. Stačí udělat rezervaci termínu online a ozvu se Vám zpět. Nebo pošlete SMS na číslo 773 600 783 nebo SMS/Whatsapp na číslo 777 236 505. Volat můžete také, ale při lezení dost často telefon zvednout nemůžu.

Pravidelné lekce a tréninky

Při pravidelných a opakovaných hodinách je cena závislá na dalších parametrech podle domluvy. Základní sazba za instruktorskou práci je 400 Kč za hodinu.

Vyberte akci v kalendáři:

V případě dotazů napište e-mail na